AkcesMed Start Rzeszów bez medalu.

Niestety nie udało się zdobyć naszemu zespołowi brązowego medalu Mistrzostw Polski, musieliśmy uznać wyższość ekipy z Konina, która dosłownie rozjechała nasz zespół w drugim meczu rewanżowym 79:52.

Na pewno duży wpływ na to miała daleka podróż i do tego z przygodami (awaria koła przyczepy), przyjazd naszej ekipy tuż przed meczem skutkowało tym że nie mieliśmy czasu na rozgrzewkę co przełożyło się na skuteczność naszych zawodników. Początek meczu jeszcze nie zapowiadał tragedii, choć dało się odczuć nieskuteczność naszych zawodników w sytuacjach podkoszowych i przeciwnicy odskoczyli na 11pkt. (20:9). Natomiast druga kwarta całkowicie przekreśliła los naszego zespołu niecelne rzuty, błędy w obronie i straty dosłownie rozbiły nasz zespół co przeciwnicy skwapliwie wykorzystali i było praktycznie po meczu (druga kwarta 28:7). Po przegranej pierwszej połowie 48:16 nasz zespół trochę się otrząsną i wygrał trzecią kwartę (19:18) ale boisko za 5 przewinień musiał opuścić Garstka co jeszcze bardziej osłabiło nasz zespół i czwartą kwartę przegraliśmy (12:18). Zespół Mustanga Konin całkowicie  dominował w tym meczu i całkowicie zasłużył na brązowy medal gratulujemy!!! Jedyny pozytyw to zdobycie pierwszych punktów przez Krzysztofa Majke najmłodszego debiutanta w naszym zespole. Nasz zespół ostatecznie uplasował się na czwartym miejscu.
W drugim meczu rewanżowym Scyzory Kielce pewnie pokonały byłego Mistrza Polski IKS GTM Konstancin 70:39 i mogli się cieszyć z pierwszego tytułu Mistrza Polski sezonu 2018/2019 Gratulujemy!!!

Wyniki:

KSS Mustang Konin - AkcesMed Start Rzeszów  79:52 (9:20;7:28;18:19;18:12)

Punkty zdobyli:

Dla Rzeszowa: Cyrul 17(3x3), Kruk 16, Gorzkowicz 8, Garbacz 6,Garstka 3, Majka 2, Woźniak 0.
Dla Konina: Kornacki 18, Brzeziński 17(1x3), Malisiak 11, Tylak 9, Zieliński 8, Stelmasik 8(1x3), Darnikowski 2, Kupiecki 2, Bystrzyski 2.

Firma wspierająca naszą działalność ,,Dziękujemy"

Przekaż nam 1,5% podadku


1-5-3x2.png

Partnerzy

 ministerstwo_sportu_i_turystyki.jpg

 

 

pzkosz

 http://koszykowkanawozkach.pl/wstronemarzen 

Infolinkownik
informator niepełnosprawnych

 
 Portal Rampa.net

Kontakt

 Adres:  ul. Leszka Czarnego 3
              35-615 Rzeszów

Tel:       +48 508 246 922

E-mail: start_rzeszow@op.pl


get('twitter')) == 1) { ?>