Pierwsze zwycięstwo koszykarzy Startu Rzeszów

Pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie odniosła drużyna koszykarzy Startu Rzeszów. Rzeszowianie pokonali zespół Unii Kosztowy Mysłowice 74:38. Przyjezdni mający w składzie grającego w ubiegłym roku w Rzeszowie Dominika Moslera byli równorzędnym rywalem dla gospodarzy tylko w pierwszej kwarcie, która zakończyła się remisem 12:12. W drugiej kwarcie kilka celnych rzutów pozwoliło Startowi na prowadzenie 22:14. Dominik Mosler ładnym rzutem za 3 punkty zmniejszył nieco stratę, ale  w kolejnej akcji Jan Cyrul odpowiedział celną „trójką". W dwóch ostatnich kwartach rzeszowianie zdominowali grę. Niecelne rzuty bezlitośnie w szybkich kontrach wykorzystywali Tomasz Garstka i Jan Cyrul.

Start Rzeszów - Unia Kosztowy Mysłowice 75:38 (12:12, 37:18, 56:25, 19:13)

Start: Jan Cyrul 35, Tomasz Garstka 22, Mariusz Szmuc 12, Sławomir Gorzkowicz 4, Wiesław Mytych 2, Mariusz Maciejko, Michał Machowski, Ryszard Zawada, Michał Garbacz

Unia: Dominik Mosler 19, Krzysztof Pietrzak 9, Daniel Skop 4, Jarosław Świeboda 2, Krzysztof Zieliński 3, Grzegorz Koźlik 1, Wiesław Świrta, Tomasz Urban, Krzysztof Włoka