plenfrde

Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w Pool Bilard

W dniu 19.02.2011 W Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niesłyszących w Krakowie turniejem w „9” bil rozpoczęła się trzecia edycja zawodów Grand - Prix Osób Niepełnosprawnych organizowana przez UKS 317. 
Rozgrywki bilardowe odbywały się w klubie „ Break Bilard Club” w Krakowie a na starcie stanęło 23 uczestników z całej Polski. Tradycyjnie  - Mistrz Polski ON Marcin Kubalski z Warszawy, „wózkowicze”  z Rzeszowa z Anatolem Kokoszką na czele, Michał Bierzgalski z Tomaszowa Maz. Oraz szeroka rzesza zawodników z Krakowa. Zawody przebiegały w bardzo serdecznej i sportowej atmosferze. Uroczystego powitania uczestników turnieju w Klubie „ Break” dokonała dyrektor p. Aneta Dziewońska oraz Prezes klubu „Break” Pan Rafał Biniek, życząc przyjemnego pobytu oraz sukcesów na arenie sportowej.
Sędzią głównym był Sławomir Wolański, Dyrektorem Turnieju -Andrzej Siejko. Turniej rozpoczął się od małej sensacji w pierwszym pojedynku „poległ” aktualny Wicemistrz Polski ON Filip Gałązka i musiał  grać na „lewej stronie”. Mecze półfinałowe i finałowe stały na bardzo wysokim poziomie i jak zwykle w finale zagrał obrońca Tytułu  Marcin Kubalski. Bezsprzecznie najlepszy w chwili obecnej niepełnosprawny zawodnik w Polsce.

I m-ce        
Marcin Kubalski „Konsalnet” Warszawa II m-ce        
Michał Bierzgalski     „ET Bilard Euro-Tech DTKKB Końskie”
III m-ce       
Jan Cyrul                Rzeszów
Robert Chrapek       „Ymca„ Kraków
V m-ce 
Bogdan Kosman              Rzeszów
Filip Cieślik                     „Ymca” Kraków
Wojciech Gałka               „Smoki” Kraków
Filip Gałazka „317”           Kraków

Zwycięzcy otrzymali Puchary ufundowane przez Prezesa PZBil, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

 

Organizatorem Turnieju był UKS „317” Kraków z Prezesem klubu Józefem Grzybem na czele. Całą logistyką zajęły się koleżanki z Zarządu UKS „317” E. Cichocka i B. Szczęśniak. Gratulujemy udanego występu wszystkim  zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Firma wspierająca naszą działalność ,,Dziękujemy"

Przekaż nam 1% podadku

Partnerzy

 

 ms

 

pzkosz

 http://koszykowkanawozkach.pl/wstronemarzen 

Infolinkownik
informator niepełnosprawnych

 
 Portal Rampa.net

Kontakt

 Adres:  ul. Leszka Czarnego 3
              35-615 Rzeszów

Tel:       +48 508 246 922

E-mail: start_rzeszow@op.pl