Start w Finale MP

W trzecim meczu play-off Start pewnie pokonał IKS Konstancin 69:44 (wynik play-off 3-0 dla Startu) i awansował do Finału Mistrzostw Polski gdzie spotka się podobnie jak w ubiegłym roku z zespołem KSN Warszawa który w półfinale pokonał zespół z Łodzi 3-0.

Zawodnicy z Rzeszowa na początku meczu wyszli trochę rozluźnieni często nie trafiali ze stuprocentowych sytuacji i mimo prowadzenia nie potrafili odjechać przeciwnikom na więcej niż pięć punktów. Dopiero w drugiej połowie wzięli się ostro do roboty i po trzeciej kwarcie przewaga wzrosła do 11 pkt. Czwarta kwarta to już deklasacja zespołu Konstancina 19:6 i zasłużony awans naszego zespółu do Finału MP.

Start Rzeszów - IKS Konstancin 69:44 (16:12, 15:14, 19:12, 19:6)
Start Rzeszów:
Grzegorz Sajdak, Marcin Szkopik 4, Karol Szulc 10, Mariusz Woźniak, Jan Cyrul 24, Sławomir Gorzkowicz 8, Tomasz Garstka, Mariusz Szmuc 23
IKS Konstancin:
Paweł Kantorski 1, Rafał Tyburowski 19(1x3), Karol Staręga 8, Marek Kacprzak 4, Maciej Pracało, Arkadiusz Garbacz 2, Arkadiusz Pilch, Paweł Jaszczołt 10