Remisowo w dwumeczu z Mistrzami Polski

Przegraną 9 punktami zakończył się nasz mecz w rundzie rewanżowej z Mistrzem Polski IKS GTM Konstancin (65:56) co zniwelowało ich 9 punktową porażkę w Rzeszowie.

O wyniku meczu zadecydowała przede wszystkim pierwsza kwarta przegrana przez nasz zespół 20:12 później już musieliśmy gonić wynik i na początku trzeciej kwarty nasz zespół zdołał zniwelować straty do dwóch punktów 41:39, ale parę niepotrzebnych strat i błędów w obronie pozwoliło zespołowi z Konstancina na ponowne odskoczenie na bezpieczną odległość i kontrolować przebieg spotkania do końca meczu. Za dwa tygodnie 31.03 odbędzie się ostatnia kolejka rundy rewanżowej, gdzie nasz zespół zmierzy się z zespołem Pactum Scyzory Kielce (niedziela godz 13) a zespół z Konstancina spotka się z zespołem Górnik Toyota Wałbrzych.

Wyniki meczu:

IKS GTM Konstancin - AKCESMED Start Rzeszów         65:56 (20:12;19:18;12:17;14:9)

Punkty dla IKS GTM: Kantorski 0, Dobek 0, Tyburowski 22, Staręga 0, Pawełko 17, Kacprzak 2, Pietrzyk 21(1x3), Garbacz 3, Pilch 0, Treter 0.
Punkty dla Rzeszowa: Gorzkowicz 7, Garstka 19, Kruk 16, Cyrul 13 (3x3), Garbacz 1, Woźniak 0, Majka 0.