I kolejka PLKnW - Planowe dwa pogromy w Rzeszowie

W pierwszej kolejce grupy A PLKnW, zgodnie z przewidywaniami  nasz zespół odniósł dwa wysokie zwycięstwa nad zespołami Startu Wrocław 102-20 i z ŁTRSN Łódź 94:30 natomiast w trzecim meczu Start Wrocław pokonał zespół ŁTRSN Łódź 46:42.

W sumie o tych dwóch meczach naszego zespołu ciężko napisać coś pozytywnego, bo wyniki same mówią za siebie, a to że w drugim meczu z Łodzią nie pękła setka to raczej brak koncetracji i mobilizacji naszego zespołu szczególnie na początku meczu gdzie często pudłowaliśmy w 100% sytuacjach i chciało by się powiedzieć nie ta liga.

Mecz pomiędzy zespołami Wrocławia i Łodzi byl bardzo zacięty mimo poczatkowego prowadzenia zespołu z Wrocławia po pierwszej połowie 26:14 to już trzecia kwarta była remisowa 10:10  natomiast w czwartej kwarcie zespół z Łodzi odrobił straty  i w piątej minucie czwartej kwarty zbliżyl się do Wrocławia na dwa punkty 38:36 jednak mimo zaciętej końcówki zespół Wrocławia wytrzymał ciśnienie i wygrał 46:42.

Wyniki:

Start Rzeszów - Start Wrocław 102:20 (34:4;16:7;29:0;23:9)

Punkty:

Rzeszów - Szmuc 32 (1x3), Kruk 19, Garstka 8, Garbacz 3, Gorzkowicz 14, Cyrul 25(4x3), Sujdak 1
Wrocław - Kochaniak 2, Malisiak 10 (1x3), Wilczyński 8, Stora, Strzyż, Kucharski, Weselak (0)

Start Rzeszow - ŁTRSN Łódź 94:30 (13:8;25:10,34:2;22:10)

Punkty:
Rzeszów - Szmuc 37(2x3), Kruk 4, Garstka 2, Garbacz 2, Gorzkowicz 27(1x3), Cyrul 22(2x3)

Start Wrocław - ŁTRSN Łódź 46:42 (16:8;10:6;10:10;10:18)